Internet

Stěhování bez zbytečných průtahů

Říkáte si, jak by bylo krásné, kdyby za Vás někdo přestěhoval všechny věci do nového bytu a nemuseli byste nic dělat? Ano, bylo by to nádherné a hlavně je to ireálné. Firma Odnesto, která zajišťuje stěhování bytů Praha, je nejen spolehlivá, ale hlavně rychlá. Tato společnost je na trhu už spousty let a má tak letité zkušenosti v tomto oboru. Mimo stěhování bytů se také zabývají stěhováním domů, kanceláří, firem, stěhováním těžkých břemen, vyklízením nemovitostí a také montáží a demontáží nábytku.

Stěhování bytů

Zde je možnost, si objednat nábytek od prodejte a nechat ho vyzvednout firmou Odnesto a smontovat daný nábytek rovnou na místě, kam se budete stěhovat. Také Vám firma zajistí obalový materiál, pokud nemáte možnost, si je zajistit sami. Jejich motem je rychlost, spolehlivost a také dochvilnost. V případě, že by se stalo, že se něco poškodí, tak nemusíte mít strach, firma je pojištěná až do výše 3 milionů a dostanete tak odškodnění. Navíc pokud budete chtít přestěhovat servery, nebo těžkou elektroniku, které má vysokou hodnotu, tak je na ní dohlíženo během celého procesu. Navíc tato společnost pracuje i o svátcích a o víkendu, tudíž můžete využít i tuto možnost.

Stěhování bytů

Na webových stránkách této firmy najde spoustu ohlasů od lidí, kteří služeb firmy využili. Jednoznačně se jedná spíše o kladné ohlasy, protože na firmu je spoleh a ví, co dělá. Najdete zde samozřejmě i přehledný ceník služeb, které firma provádí. V ceníku najdete i zmiňovaný obalový materiál, který budete při stěhování potřebovat. Pokud si nejste něčím jistí, není problém se firmy na něco zeptat, nebo svojí prosbu napsat do kontaktního formuláře.

Pokud tedy plánujete stěhování a už teď víte, že nebudete mít čas, nebo dostatek lidí, tak se obraťte na tuto společnost. Nebudete litovat a zaručeně budete bydlet mnohem rychleji, než kdybyste si stěhování zařizovali sami.

Back To Top