Výrobky

Svícení LED panely si oblíbí každý

Možnosti moderních technologií jsou zajímavé. Zatímco někdo oceňuje úsporný provoz této technologie, někdo v tom vidí zase široký sortiment jednotlivých svítidel. Příkladem jsou i LED panely, které se stávají oblíbené nejenom v kancelářích či jiných administrativních prostorách, ale také v domácnostech. Mohou elegantně nahradit zastaralé zářivky, a navíc s pomocí moderních technologií mohou vykouzlit opravdu jedinečný interiér. Proč tomu tak je?

panel

Možnosti nastavení jsou fascinující

Není to jenom o tom, že by tato technologie dokázala svítit úsporně. Mnoho zájemců o tuto technologii oceňuje i barevné podání LED panelů, díky čemuž je možné nastavit atmosféru, která je zrovna potřebná. Zatímco přes den budete moci využití aktivní bílé světlo, které dokáže zvýšit pozornost, soustředění a koncentraci, v případě, kdy bude přicházet konec pracovní doby nebo bude čas na odpočinek, je možné světlo pozměnit do žlutého, tedy relaxačního a pro lidský organismus uklidňující.
Další výhodou je modulárnost této technologie. Panely je možné stavět do různých kompletů, aby bylo dosaženo požadovaného světelného výkonu, který bude dostačovat nejenom pro zmiňovanou práci v kancelářích, ale také pro další účely, jako může být práce v laboratořích nebo výrobních halách.

stropní osvětlení

Kamenem úrazu je ochrana či krytí

To, co tyto svítidla mnohdy omezuje, je způsob krytí či ochrana proti poranění elektrickým proudem. Ačkoliv u těchto zdrojů světla je přítomna základní ochrana, není možné je využívat v exteriéru, ale ani v interiéru, kde je známo, že se tam nachází větší míra relativní vlhkosti. Právě to jsou poměrně malé nevýhody, které však nedokážou ani zdaleka vyvážit výhody, se kterými můžete počítat.
Oblast LED osvětlení je překvapující, o čemž svědčí i bohatý sortiment LED panelů, které jsou určené všude tam, kde je požadavek na vysokou kvalitu světla.

Back To Top