Podnikání

Kde najdeme sildenafil?


Sildenafil. Slyšeli jste někdy už toto slovíčko? Pokud jste muži, je možné, že ano. Je to totiž léčebná látka, která je klíčová zejména pro muže. Nachází se totiž ve viagře, která pro spoustu mužů znamená záchranu sexuálního života, jelikož sildenafil je účinná látka, která se v tomto léku nachází.

Co vlastně způsobuje? Účinkuje tak, že dokáže rozšířit cévy, které vedou penisem a ty se více naplní krví. To pak způsobí, že u muže dojde k erekci, pokud má samozřejmě nějaký sexuální stimul. Erekce se nevyvolá jen tak sama od sebe, k tomu, aby se dostavila, musí být muž nějak sexuálně stimulován.

sex

Viagru, nebo jiný lék, kde je sildenafil, si potom vezmete 2-4 hodiny před plánovaným pohlavním stykem. Erekce by vám pak měla vydržet zhruba hodinu.

Má tato látka nějaké vedlejší účinky? Jako u všech léků, i zde se mohou vyskytnout některé nežádoucí účinky. Není to ale pravidlem, naprostá většina mužů užívá léky se sildenafilem bez jakýchkoliv vedlejších účinků. V ojedinělých případech se ale mohou vyskytnout vedlejší účinky jako je bolest hlavy, nevolnost, závratě, poruchy trávení nebo poruchy vidění. Pokud se u vás nežádoucí účinky vyskytnou a přetrvávají déle než několik hodin, měli byste vyhledat lékařskou službu.

pilulky

Léky se sildenafilem si v České republice nemůžete koupit jen tak. Potřebujete mít k tomu lékařský předpis, který vám vydá váš doktor. Je to z toho důvodu, že tyto léky se nesmí brát v případě, kdy máte určitá zdravotní omezení, například onemocnění srdce. Lékař by si měl před tím, než vám napíše recept prověřit vaši zdravotní dokumentaci a zdravotní stav, pro případ, že byste brali léky nebo trpěli onemocněním, při kterém se nesmí tyto léky brát.

Na viagru bohužel nepřispívá v současné době zdravotní pojišťovna, takže si budete muset zaplatit léky v celé jejich výši.

Back To Top