Podnikání

Muchovník neboli borůvka chutná skvěle ve všem

Slyšeli jste někdy slovo muchovník? A víte, co to je? Pravděpodobně ne. Ale určitě muchovník znáte pod názvem borůvka. Jde o druh borůvky, které se říká indiánská. Asi se nenajde nikdo, kdo by v životě nikdy borůvky neviděl nebo neochutnal. Borůvky mají specifickou, ale příjemně sladkou chuť. Hodí se do koláčů, na lívance, jsou skvělé v limonádách, a v neposlední řadě jsou vynikající do džemů a marmelád. Právě u nás můžete koupit vynikající výrobky z ovoce, a jedním z nich je právě marmeláda z muchovníku. Je sladká a jemná zároveň, její vyvážená chuť vás určitě okouzlí. Je BIO, a nenajdete v ní nic než borůvky, jablečný koncentrát a želírující složky, bez kterých by to prostě nešlo.

borůvková marmeláda

Protože jde o BIO produkt, musíte jej skladovat v chladnu a ve stínu. Také je nutné ji zkonzumovat do měsíce po otevření. Věříme ale, že díky její skvělé chuti ji ani tak dlouho otevřenou mít nevydržíte. Borůvky milují děti i dospělí, a takto skvělou marmeládu z borůvek hned tak někde nenajdete. Vyzkoušejte její skvělou jemnou a zároveň jemně kyselkou chuť, která vás příjemně překvapí. Běžně kupované borůvky těm v naší BIO marmeládě nesahají ani po dno sklenice. A to už je pádný argument pro to ji vyzkoušet, co říkáte? 🙂

marmeláda z borůvek

Marmelády se jí jen tak s chlebem nebo jiným pečivem, své hojné využití ale mají hlavně na Vánoce, kdy se jimi slepují různá cukroví. Protože jde o výrobek vysoké kvality, neurazíte s ní ani pokud ji někomu dáte jako dárek. Jen se po ní zapráší. Kvalitní výrobky je dnes těžší sehnat, ale u nás jich najdete hromadu. K borůvkové marmeládě můžete přihodit další BIO výrobky, které neobsahují zbytečné umělé složky, a můžete si užívat skvělá ochucovadla, omáčky nebo právě marmelády, kdykoliv na ně dostane chuť. Garantujeme vám, že u jedné skleničky to určitě nezůstane, a vy se k nám budete vracet často pro doplnění zásob.

Back To Top