Ekonomika

Nebankovní půjčky pro rodiny, jednotlivce i podnikatele

Minimálně jednou za život si půjčí snad každý z nás. Ať už se jedná o stovku na oběd od kamaráda, nebo o tisícovku od maminky, když potřebujete zrovna hotovost do ruky. Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří nikdy v životě nepotřebovali žádnou půjčku, tak gratulujeme, ale to byste zřejmě nečetli tyto řádky. A navíc nikdy neříkej nikdy, jistě to pořekadlo znáte.

velké společnosti, banky

Pokud si potřebujeme půjčit, máme hned několik možností. Vždy záleží na tom, o jak vysokou částku se bude jednat. Pokud o pár tisíc, tak to vám mohou pomoci například bezúročně rodiče, když jim to samozřejmě co nejdříve vrátíte. V jiném případě spěcháme buďto do banky nebo volíme nebankovní společnost, což je fenomén dnešní moderní doby. Už se na nebankovní úvěry nepohlíží ve špatném světle. Jedná se totiž o běžné poskytovatele, akorát nejsou obrovskými bankami, ale jsou menšími institucemi, proto je u nich například vyřízení o hodně rychlejší, než je tomu stále v bance. Poskytují jak půjčky pro rodiny a jednotlivce tak také úvěry pro podnikatele, OSVČ a firmy. Zkrátka a dobře snaží se pomoci každému a to i za předpokladu, že máte záznam v registru dlužníků, od toho je zde nebankovní hypotéka bez registru.

platební a kreditní karty

Kolotoč, ze kterého není úniku

Někdy se nám může stát, že si vezmeme půjčku a myslíme si, že ji za pár měsíců splatíme, jenomže se dostaneme do problémů s placením a tak si vezmeme další půjčku nebo zastavíme na nějaký čas svůj majetek. Máte ještě větší dluhy, které se jinak nedaly vyřešit než zástavou a teď vám hrozí exekuce? V některých případech se to prostě zdá být jako začarovaný kolotoč, ze kterého není úniku. Ale nevěšte hlavu, v mnohých případech se dá najít velice snadné řešení. Obraťte se na profesionály a ti vám s financováním pomohou, navrhnou optimální řešení.

Vidina konce

Vždy je na světě nějaké světlo. Jistě ho uvidíte i ve svém černém tunelu.

Back To Top