Životní styl

Můj styl

Dáváte si záležet na tom, jaký máte životní styl? Protože je opravdu mnoho lidí, kteří žijí nějaký životní styl. A není to jenom tak něco náhodného. Protože každý má svůj životní styl, aniž by si to třeba uvědomoval. Pokud třeba žijete tak, že máte rádi přírodu a nemáte rádi moderní věci, tak je jasné, že tohle už je váš typický životní styl. Třeba nemáte vůbec rádi město. Anebo už jsou zase lidé, kteří žijí pouze městem a nemají rádi venkov a vesnice. Ano, možná se vám to zdá divné, Ale existují opravdu lidé, kteří chtějí být jenom v ruchu velkoměsta. Pak jsou ale i lidé kteří mají úplně jiný životní styl.

Máte rádi masáže?

Například já.  A chtěla bych vám popsat třeba můj životní styl. Žiji na vesnici, kde mám plno zvířat. Zvířata mám ráda už odmalička a věděla jsem, že až jednou budu bydlet sama, tak budu mít opět nějaká zvířata. A musím říct, že takový životní styl jsem si vždycky přála. Mám své vysněné slepice, dva psy a dvě kočky. Ještě mám malého syna, který mi pomáhá se zvířaty a taky s domácností.

Mám moc ráda eleganci.

Protože mého syna to moc baví. A pokud byste chtěli vědět, jak je životní styl mého syna, tak vám to taky řeknu. Můj syn má hodně rád hraní si venku na hřišti. Vždyť co jiného byste taky čekali od pětiletého dítěte? Nicméně ale můj syn a hodně vyspělý a chytrý. Velmi rád počítá, takže chodí do matematického kroužku. Tady jde alespoň vidět, že i když dva lidé žijí v jedné domácnosti, může mít každý jiný svůj oblíbený životní styl. Což je ale úplně normální. A vy byste dokázali žít, například s parterem, v jedné domácnosti, kdybyste měli každý úplně jiný životní styl? Třeba on by miloval čistotu a klid, zatímco vy byste chtěli žít divoký a bujarý život? Myslím, že asi by to tak dobře neklapalo. Nebo co si myslíte o tom vy? Vím, že láska je o něčem jiném, ale taky je podle mě důležité, když spolu partneři souzní.

Back To Top