Výrobky

Není přece nutné, abychom na sebe upozorňovali už z dálky

Už je tomu spousta let, co si někteří z nás osvojili zvyk, že se vždy po ranním umytí nastříkají antiperspirantem, parfémem nebo starým známým deodorantem. Bohužel je ale třeba říct, že mnohým stále tak nějak nevadí, že se od nich ostatní odvracejí nebo popocházejí dál, nebo si raději v městské hromadné dopravě odsedávají.
Takoví lidé mívají pocit, že nejsou cítit, nebo jsou přesvědčeni, že by za voňavé přípravky zbytečně vyhazovali své peníze.
Někteří z nás bohužel trpí nadměrným pocením, a je možné, že právě tito lidé si říkají, že by jim nic před pachem stejně nepomohlo, takže se ani nijak nesnaží.
zátiší s parfémy
Pravda je ale bohužel někde jinde. Trochu si totiž člověk pomoct může.
Pomoct může například šalvěj, kterou můžete užívat jak vnitřně tak i zevně. Oplachovat si můžete obličej, dlaně nebo dokonce i chodidla. Pokud nevěříte, pak byste měli, protože se jedná o osvědčený recept, jak se zbavit nepříjemného zápachu.
Šalvěj dokáže snížit tvorbu až o 50%.
Je dokonce možné zakoupit šalvěj i v podobě kapek, které jsou určeny pro okamžité použití.
Pomoct může také odvar z libečku. Jeho účinky začnou být znát ale až po týdnu. Poté je ale stejně lepší použít i nějakou tu vůni. Budete ale alespoň vědět, že ostatní před vámi nebudou nikde prchat.
Možná si teď pokládáte otázku, jak se vyznat v tom, co potřebujete.
Nyní se na některé z těchto produktů podíváme a povíme si o jejich rozdílech.
Takový antiperspirant obsahuje hliníkovou sůl, která zužuje horní část potní žlázy.
spánek v levandulích
Deodorantneobsahuje žádnou hliníkovou sůl, ale vonné látky, které blokují tělesné pachy, které vznikají z bakterií na pokožce.
Parfém je ten, který vydává intenzivní vůni, která vydrží až 6 hodin.
Oblíbená je také toaletní voda, která vydrží zhruba 2 hodiny.
Jestliže existuje něco, co je rozhodně vhodné používat, pak je to antiperspirant bez vůně, protože by se mohlo stát, že při použití parfému by se vůně tloukly.
V horkých letních dnech je lepší nahradit parfémy tzv. bodyspray, které se vyrábí v různých variantách.

Back To Top