Výrobky

Problémy s erekcí?

Tak jako život ženy ovlivňují různé faktory, i život muže a jeho tělo je ovlivněno mnoha různými okolnostmi. Během života na nás působí různé negativní vlivy, jako je životní situace, která často vyústí ve stres, nebo řešíme zdravotní problémy, ať už dlouhodobé nebo krátkodobější, které nám ale na náladě a právě na fungování těla nepřidají tak jako tak. Se zvyšujícím se věkem u mužů často dochází k intimním problémům, které se musí řešit, i když je to nepříjemné. Jedním z nejčastějších jsou poruchy erekce. Co to znamená víme asi všichni. Jenže ne všichni už víme, jak s tímto problémem bojovat. Nejde jen o problém muže, ale je to problém i pro jeho partnerku.

vášnivé objetí

Nedostatečná erekce se objevuje před stykem, kdy si sice oba dají na předehře záležet, ale mužovo tělo ne a ne spolupracovat, nebo během styku, kdy prostě penis zvadne.
Ani jedna varianta není moc příjemná pro žádného z partnerů. Pokud tento problém přetrvává, může si partnerka připadat nežádoucí, což vede k hádkám, a často i k ukončení vztahu. Řešení je přitom opravdu snadné.

Na modrou pilulku zapomeňte
Určitě ji známe všichni, je dostupná, ale není to moc zdravý preparát. Pokud chcete účinně a snadno řešit tento problém, zkuste zvolit přírodní cestu. Nabízíme bylinný preparát, který obsahuje velmi účinné složky na podporu erekce a tím i léčbu problémů s ní spojených.

kondom v ruce

  • Maca peruánská – podporuje erekci, plodnost a stabilizuje hormony.
  • Arginin – podporuje erekci a zvyšuje kvalitu a množství spermií.
  • Kotvičník – zvyšuje výdrž, podporuje sexuální touhu.

Tyto tři složky se používají při přírodní léčbě a prevenci potíží s prostatou a erekcí, kterými trpí více jak polovina mužů ve věku od 35 let. V důchodovém věku už tak nějak člověk očekává, že tělo nebude fungovat tak, jak by mělo, ovšem v produktivním věku je to často dost velký problém, protože lidé by chtěli založit rodinu. Řešte svou nefunkční erekci hned při přetrvávajících potížích, zlepšíte své zdraví a dost možná si zachránit vztah.

Back To Top