Podnikání

Koukáme rádi na videa


Nepřeberné množství filmů, seriálů a pohádek nabízí internetové prostředí. Můžete si filmy vybírat, číst nebo psát recenze, přehrávat a dokonce také stáhnout do svého počítače pro pozdější zhlédnutí. Je jen na Vás, čemu dáte přednost. Pohádky pro děti nabízí internetové prostředí na mnoha portálech pod různými názvy. Můžete si vybrat pohádky naučné, kreslené, hrané nebo akční a bojovné. Portál Youtube je různými pohádkami našlapaný. Na Youtube se představují nejrůznější umělci, kteří dětem vytvářejí muzikální videa a tím se snaží děti učit různým dovednostem jako třeba návštěvě zubaře, nakupování, učení se anglického jazyka apod. V jiných videích nabádají děti k pohybu zpěvem a tancem. Každý rodič ocení možnost pustit svému dítěti naučný program.

mix

Film si můžete vybrat v pohodlí domova například na stránkách ČSFD. Přehledně si vyberete to nejlepší z nejlepších. Dozvíte se vše o ději filmu a přečtete si také recenze. Podle toho se rozhodnete, zdali se na film chceme podívat nebo ne. Většina filmů je ke zhlédnutí online na různých portálech. Pro přehrávání videí na internetu se stal nejsilnějším a nejobsáhlejším portálem portál Youtube. Na co si vzpomenete, to zde jistojistě naleznete. Videa můžete vidět v různých jazycích, s titulky nebo bez titulků.

youtube

Ovšem stahování videí z Youtube nebylo doposud možné. Lidé hledali nejrůznější možnosti, kde hudbu a videa stahovat. Proto byl vyvinut downloader youtube. Chytrý program, který Vám umožní si stáhnout do svého počítače veškerý obsah Youtube. Dále už pro Vás nebude žádný problém stahovat filmy nebo hudbu z Youtube. Downloader ocení rodiče, že nemusí pohádky, které si dítě oblíbilo, stále dokola hledat a přehrávat jen pokud jste online. Také uložení filmu na disk při cestování, kdy nemůžete být online je perfektní volbou. Můžete stahovat, co Vám kapacita Vašeho úložiště dovolí.

Back To Top