Podnikání

Uspořádejte pro vaše přátele výlet do hor


Organizujete rádi pro své blízké různé výlety do přírody? Což takhle tentokrát Vysoké Tatry s ubytováním v Popradu a s jednodenními turistickými výšlapy po značených trasách střední a vyšší obtížnosti?

Pořiďte každému barevný talisman

Když nastoupí fotbalisté na stadion k plánovanému utkání, rozhodně se nestane, že by každý z nich byl oblečen v civilním oděvu, jeden do bílé košile, druhý do modrého trička a třetí do pruhovaného nátělníku. Všichni jsou v tomto směru jednotní a mají na sobě trenýrky, triko a štulpny shodné barvy, přičemž se liší pouze výšivkou či potiskem čísla a jména na zádech. Fotbalový zápas je velkolepá podívaná a značnou roli v tomto procesu hraje právě fotbalový dres. V podobném duchu byste mohli koncipovat i váš pobyt v horském terénu. Jestliže totiž vyrazí na túru skupinka kamarádů, jen stěží ostatní odliší, kdo ke komu patří, ovšem budete-li mít nějaký společný znak – talisman, bude to velmi působivé a inspirativní i pro vaše okolí.

Vysoké Tatry

Vhodným talismanem mohou být reklamní kšiltovky. Pořídíte je v jedné nebo ve více barvách a necháte je potisknout společnými prvky, například s popisem, odkud jste, jaké máte zájmy, zda jste z jednoho jezdeckého oddílu, zda se jedná o výpravu uspořádanou s kolegy z jedné firmy atp.

Výhody kšiltovek jsou poměrně zjevné a je to jedna z ideálních forem, jak se odlišit od ostatních:

kšiltovka v trávě

Kšiltovka je levná – tento model čepic pořídíte již za pár desítek korun, není to žádná vysoká investice, která by zruinovala vaši peněženku, i když se jedná o výpravu deseti osob.

Zářivé barvy nikdo nepřehlédne – zvolíte-li kupříkladu červené nebo pronikavě žluté čepice a bílým či modrým nápisem, málokdo vás v terénu přehlédne. Každý by mohl mít na čepici vytištěno své jméno či přezdívku a díky tomu lze v horách snáze navazovat s cizími lidmi nová přátelství. Je příjemné, pokud vás někdo osloví: „Dobrý den, pane Luďku, máte pěkné trekové boty, co je to za model?“ A z takového oslovení neznámou pohlednou dívkou se pak může rozvinout delší rozhovor, a za půl roku si již necháte tisknout svatební oznámení.

Back To Top