Podnikání

Získejte výrobky z 3D tisku

3D tisk zaujmul spoustu lidí, přičemž dnes jsou tiskárny za přijatelné ceny, a proto můžeme s tiskem začít. Druhou možností je nechat si produkt vyrobit.

Získejte výrobky z 3D tisku

Hezký koníček

Příchod tiskáren, do kterých vnikal plastový drát, jenž nahřívali a za pomocí trysky nanášeli v malých vrstvách byl opravdový převrat, který posunul lidstvo kupředu. Tato novinka byla na počátku pro běžné lidi nedostupná a my si mohli o takové technologii pouze zdát a zajímat se o ní. To se ale zlepšilo, protože v dnešní době cena za takovou tiskárnu se pohybuje už od pár tisíc. To nám dává spoustu možností, protože si ji můžeme zakoupit domů a tvořit na ní všemožné výrobky.

plastový mechanismus

Dávejte si pozor na jejich parametry a funkce, přičemž tiskárnu můžete koupit rozloženou, a právě jejím skládáním začít celé dobrodružství. Dále se musíme vrhnout na vytvoření programu, jenž řekne tiskárně, jak má výrobek vypadat a ona se tím řídí. Jsou i programy zdarma, kdy nejprve je dobré se naučit a osahat si základní funkce a poté se postupnou tvorbou posouvat dále a dále. Dají se vyrábět opravdu složité věci, což si můžete sami vyzkoušet.

Zakázka pro firmu

Na věc se můžeme dívat i z druhé strany, kdy chceme nějaký produkt v menší sérii pro reklamní účely a podobné, ovšem nemáme 3D tiskárnu či dostatečné kapacity pro výrobu. To vůbec ničemu nevadí, protože 3D tisk můžete nechat na specializované a dobře vybavené firmě. Ta má zkušenosti a kvalitní stroje, takže Vaše přání přemění podle Vašich představ ve skutečnost a dostanete tak již hotové výrobky.

3D tisk

Pokud máte nějakou přesnou představu a vhodný program, tak můžete zaslat kompletní model a oni Vám jej přesně takový vyrobí. Nejlepší je zaslat poptávku přímo přes web, protože Vám na všechny Vaše dotazy zodpoví a společně se můžete domluvit na kompletní zakázce. Tisknou celkem z jedenácti různých materiálů, a proto není žádný problém společně se slušnými tiskárnami dosáhnout kvalitního výrobku. Pokud má být nějak prakticky využíván a namáhán, tak je k tomu materiál a výroba přizpůsobena, aby vše fungovalo.

Back To Top