Výrobky

Dětský stan do pokoje, to je především zázemí

Dětský organismus se vyvíjí poměrně pomalu, ve srovnání s většinou zvířecích mláďat mu trvá déle, než se adaptuje na životní prostředí. Navíc musí přijímat mnoho různých informací, porozumět složitým dějům ve svém okolí a později se také účastnit nesnadné výuky ve škole. Proto každá ratolest také potřebuje své zázemí a klid, kousek soukromí, kde ji nebude nikdo rušit, a kde může rozjímat, meditovat a odpočívat.oranžový dětský stan
Někteří odborníci tvrdí, že zvláště malé děti dovedou přijímat energii z tzv. „prány“, přímo z prostředí, kde se pohybují, a je proto nesmírně důležité kromě častého pobytu v přírodě jim také zajistit něco podobného doma. Aby se i ve svém vlastním pokojíku cítily příjemně a v bezpečí.
Možná si vybavíte své vlastní dětství, https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dd%25C4%259Btstv%25C3%25AD pro mnohé z nás bylo jednou z nejpoutavějších her budování nějakého provizorního úkrytu, mohly k tomu posloužit třeba matrace z postele opřené o sebe a zakryté přehozem. Takový úkryt připomínal stan, který v dětském pokoji vytvořil osobitou atmosféru.indiánský stan Tee-pee

Dětský stan v pokojíku

Proč nepostavit dětem v jejich pokojíku malý stan? Děti stanování milují, připadá jim dobrodružné a zároveň dodává pocit zázemí. Dětský stan do pokoje Chytrá liška.cz je navíc bezpečnější, než stavba poskládaná z matrací nebo z částí nábytku, který může být dokonce i příčinou zranění.
Snadná manipulace – moderní stanové konstrukce pro děti jsou velmi stabilní a lehké a snadno se staví i rozkládají. Sestavíte je během několika minut a můžete je přemístit, kam se vám zlíbí. Stan může dětem posloužit i na terase a venku na zahradě za pěkného počasí, není ovšem určený přímo pro spaní v exteriéru, neboť se jedná jen o lehký přístřešek, který není srovnatelný s typickými outdoorovými modely pro dospělé s podlepenými švy a nepropustností vodního sloupce u déletrvajícího deště.
Nízká cena a široká variabilita – tyto výrobky jsou velmi levné a navíc se vyrábí i s různými motivy kreseb pohádkových a večerníčkových postav, s nimiž se vaše ratolesti ztotožní. Stany mají různé tvary a velikosti a snadno pak můžete vybrat ten ideální, který jim bude vyhovovat a bude se jim líbit.

Back To Top