Výrobky

Hřejivý krásný kardigan

Musíme si přiznat, že ne každá z nás, ať je to dívka, mladá nebo starší žena, má cit pro vkus. Je to velká škoda. Móda se mění každou chvíli, nejčastěji podle ročního období a novým módním trendům se často nedá odolat.

Současná zima se občas vymyká z té „tradiční“, kdy bylo plno sněhu, štiplavý mráz po celý den…dnes nás provázejí teplotní výkyvy hodně často. Ale ženy i v takovém počasí potřebují mít na sebe „něco“, co je krásné, originální, hlavně co je kdykoliv zahřeje, protože se do toho mohou i zachumlat.

Když se řekne svetr, tak si každá představí něco jiného. Pletené svetry nás provází staletí. Tyto oděvní kousky jsou takové „stálice“, mění se jenom podle počasí a využití.

kardigan pletený s copánky

Kardigan je delší svetr, který může být se zapínáním nebo bez, třeba i s páskem, který je velmi praktický. Pokud si pořídíte do svého šatníku kardigan, určitě nebudete litovat. Můžete ho nosit prakticky ke všemu – k sukním, šatům, kalhotám, legínám i k šortkám.

kardigan pletený vzorovaný

Důležité by pro Vás mělo být hlavně to, aby kardigan byl zvolen z takového materiálu, který vás teď v zimě zahřeje a přitom perfektně doplní váš šatník – volbou barvy, materiálu a samozřejmě originálním střihem.

Na našich webových stránkách si můžete vybrat skutečně krásný kardigan, který se stane pro Vás doslova nepostradatelným doplňkem. Už jenom proto, že ho můžete zkombinovat s jiným oblečením. A dlouhé kardigany postavu navíc zeštíhlují. To je jejich jedno velké plus. Je to takový módní doplněk, který je nejenom pohodlný, ale i praktický. A věřte, že kardigan si své místo v módě udrží po dlouhá léta.

Kardigan dámský Mlada-moda – tento druh delšího nebo velmi dlouhého svetru, by měl být bez límečku. Bývá na zapínání s ozdobnými knoflíky, nebo i se zipem. Velmi módní jsou kardigany volné, bez zapínání, s možností uvázání páskem (třeba i koženým).

Back To Top