Podnikání

Odvoz vozu


Alkohol nás někdy zláká při různých akcích s kamarády, ovšem problém nastává, když jsme dojeli autem. V takovém případě je tu služba odvoz vodu.

Odvoz vozu

Alkohol na akci

Existuje mnoho situací, kdy například se chystáme na oslavu narozenin s kamarády. Vzhledem k tomu, že místo akce je poměrně daleko a nevyhovují nám spoje hromadné dopravy, tak se na místo určení vydáme vlastním vozem. To je výhodné, protože se na nic nemusíme spoléhat, takže pohodlně nasedneme do vozu a můžeme vyrazit. Po doražení na akci se většinou rozjede dobrá zábava, s kterou se pojí mnohdy i pití alkoholu.

přípitek vína

A proto se klidně může stát, že neodoláte a také si dáte pár panáků či skleniček dobrého pití. Až celá akce dospěje ke konci, tak nastává náš hlavní problém, kterým je cesta domů. Za volant rozhodně usednout nemůžeme, protože nejde jen o pouhou pokutu, protože se klidně může pod vlivem stát neštěstí, které si budete vyčítat vozu. Takže když nemáme odvoz a veškeré spoje ujeli, tak lidé volí možnost taxislužby. U ní si dejte velký pozor, protože existují i neférové společnosti, což se může na podnapilém klientovi klidně projevit.

Odvoz i s vozem

Problémem taxislužby je, že Vás může bezpečně dopravit domů, ale auto stále zůstane stát před místem konání akce, což není optimální. Pokud bude na klasickém parkovišti, tak se nemusíme až zas tolik bát o bezpečí vozu, ale už na daném místě zůstane. A proto bychom museli třeba další den jet hromadnou dopravou a dojít až k vozu a následně ho odvést domů. To mže být problém, protože to zabere dost času a nikdy nevíte, kdy se Vám bude daný vůz hodit.

interiér vozu

Pro předejití tomuto problému stačí pouze zavolat si odvoz vozu. To je konvoj, jenž si pomocí sdělení základních informací zavoláte mobilním telefonem. Obratem Vám přijde SMS zpráva, ve které bude popis posádky společnosti a jejich vozu. Zaměstnanec nasedne do Vašeho domu a odveze Vás na požadované místo, kdy pojedete Vaším vozem, a proto jej na druhý den budete mít hned k dispozici. Je to sice dražší než taxi, ale můžete být například doma Vy i Váš vůz.

Back To Top