Ekonomika

Co můžete očekávat od nebankovní americké hypotéky a jak moc je výhodná?

Potřebujete si půjčit peníze, abyste udrželi své podnikání i během této těžké situaci a banka vám úvěr nechce poskytnout? Zkuste americkou hypotéku.

Co můžete očekávat od nebankovní americké hypotéky a jak moc je výhodná?

V této těžké době potřebuje každý z nás peníze více, než kdy dřív. Nejhůře jsou na tom dnes podnikatelé. Sehnat peníze na své podnikání může být právě dnes velmi těžké a mnohdy až téměř nemožné. S nebankovní americkou hypotékou ale může dostat šanci každý. Jak to funguje a co potřebujete pro schválení úvěru?

pexels-photo-4475527

Úvěr, který se vyplatí

Americká nebankovní hypotéka je určena především pro podnikatele a osoby samostatně výdělečně činné. Nezáleží na tom, zda už má podnikatel zápis v registru dlužníků, nemusí se dokazovat příjmy z poslední doby ani není podstatné, na co má být úvěr použit. Jediné, co stačí, je ručení nějakou nemovitostí. Bez záruky vám dnes nikdo úvěr neposkytne, což je zcela logické. Ovšem v bance projde každý žadatel o půjčku složitým procesem, který nemusí vždy znamenat úspěch. Banky jsou důsledné a prozkoumají si vás dokonale, sebemenší pochybnosti znamenají automaticky odmítnutí úvěru. V tom představuje obrovskou výhodu právě nebankovní úvěr, který je mnohem snadnější získat.

Šance pro každého

Americká hypotéka je tu pro každého, kdo by chtěl podpořit své podnikání, začít podnikat znovu či úplně poprvé, peníze mohou být použity na cokoliv – jedná se o půjčku bezúčelovou. Splátky jsou pak velmi nízké – výše se hodně podobá splátkám v bance. Úroky mohou být stejné i nižší, než v bance. Výše úvěru se pak posuzuje podle ceny nemovitosti.

pexels-photo-4386325

Ve chvíli, kdy o půjčku zažádáte, musíte k žádosti přiložit i fotografie nemovitosti, kterou budete ručit – ta nemusí být nutně pouze vaše, ručit za vás může spolužadatel a tím může být kdokoliv z vašich známých či příbuzných. Podle přiložených fotografií se pak odhaduje cena nemovitosti. Výše úvěru se může vyšplhat až do sedmdesáti procent hodnoty nemovitosti. Splácíte pak tolik, kolik můžete. Když budete moci, může celý úvěr splatit i předčasně a to bez sankcí.

Snadnější už to být nemůže. Nevzdávejte se svých snů a podnikejte dál, i když se vám zrovna nedaří.

Back To Top