Podnikání

Skvělý reklamní textil

Perfektní řešení se někdy hledá velmi složitě, ale vždy je někde schované a stačí na něj jen přijít. Pokud i vy potřebujete skvělou reklamu, která se bude propagovat tak nějak sama, měli byste zkusit reklamní textil. Speciálně reklamní mikiny jsou poslední dobou velmi žádané. Jednoduše se na ně může natisknout jméno firmy, logo, nějaký slogan a k dispozici jsou také nejrůznější výšivky. Design záleží zcela na vás!

Udělejte správné rozhodnutí

Nejen ženy potěší pěkné oblečení! Zvlášť pokud se jedná o skvělý materiál, který je příjemný na nošení a důležitý je také moderní střih. Tento textil nemusíte využít jen pro příležitosti propagace firmy na různých veletrzích, akcích a oslavách, ale hodí se i v případě, kdy chcete obléknout své zaměstnance! Ti většinou nenosí takové oblečení pouze ve firmě, takže mohou šířit vaše logo či jméno i mezi širokou veřejností, a tím můžete získat nové klienty či partnery.

kvalitní mikiny

A jaký druh oblečení nabízíme? Kromě mikin to jsou i trička, různé tašky a tak podobně. Jedná se o textil, který je vhodný k běžnému nošení, protože je vyráběn ze skvělého materiálu, kdy je nejčastěji podíl bavlny 65 %. Skvělá je i paleta barev, protože kromě černé a bílé si můžete vybrat i červenou, modrou, žlutou a další, stačí zvolit tu, která vám nejlépe sedne.

Mezi oblíbené patří například mikiny s kapucí, nebo s kapsou na břiše, která je praktická pro mnohé situace. V nabídce je ovšem také klasický střih, protože je jasné, že někdo kapuci a kapsu neocení nebo mu může při práci překážet.

pánské i dámské

Rozhodněte se, zdali pro vás bude lepší potisk nebo výšivka – využijte možnosti různých barev, různé velikosti loga či nápisu, aby byl textil přesně podle vašich představ a mohli jste se tak skvěle prezentovat. Můžete si nechat udělat celou řadu, nebo i soupravu složenou z trička a mikiny, atp.

Back To Top