Podnikání

Poctivá půjčovna dodávek

Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří taky potřebují, aby si mohli někdy půjčit dodávku. A protože je opravdu skvělá firma půjčovny dodávek v Praze 5, tak bych vám ji taky chtěla představit. Je to velmi kvalitní a poctivá firma, která se jmenuje Rent Car servis. A která pronajímá dodávky, užitkové vozy. A v Praze pět máte opravdu mnoho na výběr, takže si můžete vybrat, jakou dodávku či jiné auto, jaké byste chtěli. A je tady například Peugeot Boxer anebo Ford Transit anebo dokonce Citroen Jumper. A můžete si opravdu vybrat, co by se vám hodilo. A dodávky půjčují za velmi příznivých cenových podmínek.

Dodávku si taky můžete bez obav půjčit.

A tato firma nabízí opravdu jednu ze všech nejlevnějších půjčoven regionu. Myslím si, že všechny podrobnosti najdete u jednotlivých vozů. Přepravní služby jsou devět korun za kilometr a možnost zapůjčení vozu je i samozřejmě s řidičem, takže si nemusíte dělat hlavu s tím, kdyby se vám třeba nechtělo vůbec řídit auto. Je tady taky prémiová asistenční služba a pravidelný servis. Je tady samozřejmě taky zaplacené zákonné i havarijní pojištění v tuzemsku i v zahraničí. Takže se nemusíte bát o pojištění vašeho půjčeného auta. Ale je nutná záloha, která je vratná, a to je ve výši pět tisíc korun.

Někdy je nutný převoz věcí daleko.

Budete samozřejmě potřebovat dva doklady totožnosti a u podnikajících osob taky samozřejmě živnostenský list. Stále váháte, jestli si půjčit dodávku od této firmy? Pokud ano, tak snad vám bude stačit třeba jenom můj zkušenost a názor. Já jsme již od této firmy měl dvakrát půjčenou dodávku, a to i se řidičem. Potřebovala jsem k babičce převézt několik věci, které by se mi nevešly do mého osobního malého auta. Byla jsme taky moc ráda, že pan řidič z pronajatého auta byl velmi galantní a taky mi s věcmi pomohl. Jsem ráda, že je firma, na kterou se mohu spolehnout, a to za všech okolností.

Back To Top