Výrobky

Jak a kde vybrat nejlepší vybavení na ryby?

Příchodem jara se probouzí nejen příroda, ale především nejedno rybářské srdce. Začíná rybářská sezona. Ano, dá se chytat celoročně, ale je většina z nás, kteří si rádi počkáme na příjemné počasí, nucenou přestávku využijeme na revizi a případnou obměnu našeho rybářského vybavení.

rybářské pruty

A proč se nepřipravit dokonale? Jedním ze základních vybavení je rybářský prut s navijákem. A tak jako se vyvíjí vše kolem nás, ani technologie a funkčnost rybářských prutů a navijáků nezůstává pozadu. Jednou z nejdůležitějších vlastností prutu by měla být jeho schopnost akce, aby pracoval v celé jeho délce. A osvědčené značky, jako jsou Spro, Zfish, Savage Gear, Sportex, Shimano, Fox a další jsou vyhledávány právě díky jejich kvalitě.

Ani výběr navijáku by neměl být záležitostí zbrklého rozhodnutí. Naviják musí splňovat hodně kritérií, a především musí splňovat vaše požadavky, podle toho, jaké ryby chcete chytat. Ať už se rozhodujete pro naviják s přední, nebo zadní brzdou, u značek Okuma, Daiwa,Tica Spro či Cormoran máte jistotu kvality a spolehlivosti za příznivou cenu. Spolehlivost u navijáku je doslova klíčová pro úspěšný lov. Zdolávání ryby je doslova zážitkem při tomto druhu sportovního odpočinku, a právě důkladný výběr nám zaručí vytoužený úspěch. Kvalitní systém ložisek, vysoká odolnost a nízká hmotnost je přesně to, co musí kvalitní naviják splňovat.

rybářský prut s navijákem

Široký výběr a veškeré důležité informace při výběru najdeme na jednom místě. Naše firma patří k těm prodejcům, pro které je práce doslova koníčkem. Tým aktivních rybářů a bohatými zkušenostmi nejen z českých, ale i zahraničních rybářských revírů. Ucelená a široká nabídka rybářských potřeb osvědčených a kvalitních značek nejen na internetových stránkách, ale i v kamenných obchodech. Sortiment prakticky všeho, co je u tak nádherného koníčku, jako je rybařina, zapotřebí.

Back To Top