Výrobky

Křupavá energie

Káva je v dnešní době nepostradatelným pomocníkem. Mnozí trpí dlouhodobou spánkovou deprivací a šálek kávy po ránu je pro ně nezbytný. Jistě, všeobecně se doporučuje vyhýbat se co nejvíc kofeinu, jelikož způsobuje další prohloubení problémů se spánkem, ale to se snadněji řekne, než udělá. Poté je zde také skupina obyvatel, pro které je káva labužnickým požitkem. Celý den se těší na svůj moment se silným espressem v ruce, kdy si konečně odpočinou. Zkrátka, káva má nejen účinek na množství energie, ale je to také potravina s určitou chutí, kterou si mnozí umí dobře vychutnat. Navíc jsou s ní spojeny také zdravotní benefity.

kávová zrna

Snižuje riziko diabetu 2. typu, rozvoje kardiovaskulárních chorob a je dokonce účinná i jako prevence Parkinsonovy choroby. Kromě toho se Vám v těle po její konzumaci uvolňují endorfiny, takže se Vám najednou bude chtít i do úkolu, do kterých jste se nemohli donutit. Obsahuje i antioxidanty, které pomáhají z těla uvolnit nahromaděné toxiny a ničí volné radikály, které v buňkách napadají DNA a tím celý organismus ohrožují. Snad právě také proto se s pitím kávy spojuje dlouhověkost, která ale není vědecky podložená. Podle některých odborníků je káva vhodná pro zlepšení kognitivních funkcí, zlepšuje myšlení a někomu také pomáhá během psychických problémů. Pozitivní dopad se projevuje i u jater, tento nápoj zlepšuje jejich celkovou kondici a chrání před rakovinou nebo cirhózou jater. Účinek kávy se projevuje u pacientů trpící dnou, ti po její konzumaci uváděli zmenšení problémů, které jim tato nemoc přinášela.

káva

Pokud patříte mezi ty, kteří milují chuť kávy, budou pro Vás kávová zrna v čokoládě výbornou volbou. Můžete si je dopřát jako svačinu během dne, ale skvěle se také hodí jako pohoštěné pro návštěvu rodiny či přátel. Spojení křupavých pražených kávových zrn a sladkohořké čokolády je neodolatelné. Jejich konzumaci si jistě užijete, a navíc Vám dodají pořádnou dávku energie.

Back To Top