Výrobky

Kompromisy nebývají tak luxusní

Nikdy na žádný kompromis nepřistupujte, i když se zdá být přijatelný. Ale! Přece jenom! V jednom případě byste měli udělat výjimku. Hlavně také proto, abyste se nerozešli dřív, než byste se dohodli na novém bydlení! Tady se totiž stává kompromis přímo báječným řešením! A tím jsou mobilní domy!

mobilní dům

Tak jak jste na tom?

  • Jeden z Vás se hrne do bydlení v koupeném bytě. Nevýhody takového bydlení jsou všeobecně známy. Sídliště, hluk z ulice, ale také hluk nad Vámi, pod Vámi. Když máte štěstí, u bytu je balkon, který vede do sídliště, nebo na hlavní ulici. Výtah občas nejede.
  • Druhý z Vás zase opěvuje rodinný dům. Aby nebyl příliš drahý, musí být tedy staršího data postavení, a to znamená další a další výdaje, skryté vady. Hledání je úmorné, protože máte svoji představu o místě, kde by měl být situován.

A ten třetí. Ten imaginární, který mezi Vás vstupuje, je pan Kompromis.

  • Výhodou mobilních domů je především jejich luxusní provedení.
  • Dále je to pořizovací cena, která může lehce konkurovat jak ceně za byt v paneláku, tak ceně za rodinný domek staršího data výstavby.

A tím byste pomalu mohli zapomenout na své dohady mezi sebou, nemyslíte?

  • Dalšími výhodami jsou i to, že si můžete najít jakékoliv místo, kde byste chtěli žít, a mobilní dům si na toto místo nechat přivézt.
  • A protože mluvíte také o rychlosti nového bydlení, potom jsou mobilní domy tím pravým ořechovým! Rychlost je totiž předností při pořízení nového bydlení!
  • A v neposlední není možné opomenout poměrně úžasnou věc, a tou je vybavení, které je součástí domu!

interiér

Jak později zapracujete na okolí mobilního domu, to už je jen na Vás. Jestli obezdíte podvozek, nebo začnete zušlechťovat zahradu kolem mobilního domu, to je Vaše věc. Jen si uvědomte, že na pozemku potřebujete přípojku na elektřinu, případně na plyn, ale také přípojku na pitnou vodu.
Není takový kompromis skvělý?

Back To Top