Výrobky

Stavebnice pro milovníky vláčků

Mega blocks je známá stavebnice, která obsahuje barevné části, jenž se dají různě pospojovat. Nyní ji můžete sehnat v kombinaci s vláčky z oblíbené animované pohádky a také společně s dalšími doplňky. Je tak skvělou hračkou pro kluky různých věkových kategorií, které mají rádi lokomotivy a vše s tím spojené. Stavebncici Mašinka Tomáš megablocks https://www.masinka-tomas.cz/c/stavebnice-masinka-tomas nepohrdne snad žádný klučina, který má rád vláčky, koleje a další s tím spojené. Se stavebnicí si užije spoustu zábavy a dobrodružství https://www.tripadvisor.cz/Attractions-g32655-Activities-Los_Angeles_California.html .stavebnice Mega bloks
Pozvěte do dětského pokojíčku hrdiny z ostrova Sodor
Kdo by neznal známou a oblíbenou mašinku Tomáš společně s jeho dalšímu přáteli – Percym, Jamesem a Haroldem. Společně zažívají nejrůznější dobrodružství na ostrově Sodor. A pokud tuto animovanou pohádku vaše ratolesti milují, mohou její hrdinové navštívit i dětský pokojíček u vás doma.
Děti si s touto stavebnicí užijí spoustu zábavy. Mohou si sami postavit vláček, jezdit s ním po kolejích a zažívat společně s hlavními hrdiny animovaného seriálu různá dobrodružství. Stavění kostek se navíc také bude rozvíjet hrubá motorika vašeho dítěte a díky pestrým barvám se může také naučit jednotlivé barvy pojmenovávat. Stavebnice mega blocks tak bude vaše ratolesti rozvíjet v mnoha oblastech.
Výběr z různých stavebnic
V nabídce najdete výběr různých druhů stavebnic – ať už to jsou vláčky, koleje anebo další doplňky.stavebnice pro děti
Známí a oblíbení hrdinové z ostrova Sodor – mašinky Tomáš, Percy, James a Harold si v podobě stavebnice mega blocks najdou místo v nejednom dětském pokojíčku.
Kluci si tak ve svém pokojíčku mohou z kostek postavit dokonalou vláčkodráhu na motivy animované pohádky „Mašinka Tomáš“, jezdit s vláčky po kolejích, parkovat je a různě přestavovat. Pokud máte doma milovníka vláčků, kolejí a všeho s tím spojeného, touto stavebnicí mu určitě uděláte velikou radost.

Back To Top