Výrobky

Výhody vlastního auta

Když se koukneme po našich cestách, tak si nejde nevšimnout, kolik aut přibývá a jak je hustý silniční provoz. I když benzín a nafta stále zdražuje, málokdo přestal jezdit automobilem. Auto je totiž stále nejpohodlnějším způsobem dopravy. Nejsme závislí na jízdním řádu hromadné veřejné dopravy, nemusíme se mačkat v narvané tramvaji, nemusíme se potit mezi ostatními spolucestujícími, jsme pánem svého vozu. Automobilky chrlí denně tisíce nových aut, vymýšlí neustále nová a nová zdokonalení a nové výrobní řady svých značek. Každá rodina vlastní auto a nezřídka má své auto každý člen rodiny, i když rodina bydlí ve městě a v podstatě nepotřebují ani jedno auto. Ne každý si ale může dovolit koupit si nové auto, a tak prosperují i výkupy ojetých aut, prodeje ojetých aut, autopůjčovny, ale i opravny aut.

auto

Každá značka auta, Škoda, Renault, Audi, Seat, atd, všichni mají své značkové prodejny, ale i opravny, kde vám vašeho plechového miláčka rádi opraví. Ke každému autu existuje dlouhý seznam náhradních dílů a jen ve značkovém servise si můžete být jistí, že pokud máte závadu např. na vstřikovacím motoru, tak součástku pod pořadovým číslem 038130073ba vymění za originál součástku, vyrobenou přesně pro váš typ vozu, a ne za nějakou levnou náhradu. Značková opravna může být dražší než běžný autoservis, kde opravují auta všech značek, ale přicházíte o jistotu originálních dílů.

autoopravna

Mít své auto a nemuset využívat hromadnou dopravu vám ušetří spoustu času, ale neušetří vám vaše peníze. Nejen benzín, ale i technické prohlídky, občasné opravy a také nehody, to vše jsou finanční výdaje, bez kterých se při provozu auta neobejdete. Je třeba zvážit nakolik je pro vás provoz auta ještě výhodný a když je lepší zvolit na cestu do práce kolo nebo dokonce jít pěšky. Ona procházka do a z práce může být prospěšnější než se zdá.

Back To Top